לוגו

התקנת כיריים גז

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Email
תוכן עניינים

התקנת כיריים גז – חשיבות טכנאי גז מוסמך

רוצים להחליף את הכיריים בגז או להתקין חדשים? רגע לפני שאתם אולי חושבים לבצע זאת בעצמכם, עליכם להבין כי ביצוע התקנת כיריים גז, זה עניין של טכנאי גז מוסמך בלבד.
טכנאי גז מוסמך דרוש במקרה הזה מסיבות שונות שהראשונה והחשובה בהם זו שמירה על בטיחות. נכון שלכאורה חיבור הכיריים לגז נראה דבר שהוא קל, אך חשוב להבין כי חיבור כזה יכול להסתבך במהירות ולגרום לנזק ואף לאסון.
שנית, בדרך כלל כל מקום בו תרכשו כיריים גז, יחייב אתכם לבצע זאת על ידי טכנאי מוסמך בשל האחריות והנזק שעלול להיגרם בשל התקנה לא נכונה.
ירון משה – שירותי גז יעניק לכם את השירות המקצועי ביותר ויתקין לכם את הכיריים לפי כל התקנים המחייבים.

כיריים גז

התקנת כיריים גז על שיש

כמה דברים שכדאי לבדוק לפני שטכנאי הגז מגיע כדי להתקין את הכיריים שלכם.

האם הכיריים אמורות להיות שקועות (לשבת) בתוך השיש?

בדקתם שהמידות שחתכו את השיש הן במידות שמספיקות לכיריים להיכנס? גם שאומרים לכם בחנות "זה סטנדרט" מניסיון של כמה אלפי התקנות כיריים לא מעט פעמים אני מגיע והכיריים פשוט גדולות מדי ולא יכולות לשבת במקומן כמו שצריך, לפעמים מתחת לכיריים ישנם דברים אשר מפריעים להן להיכנס עד הסוף, חשוב לראות שמידת העומק גם נכונה. הבעיה מצריכה לקרוא לאיש מקצוע לסידור השיש, ואחר"כ קריאה נוספת לטכנאי להתקנת הכיריים…
בדיקה קטנה שפשוט הייתה יכולה לחסוך סיפור של כמה מאות שקלים והכי חשוב גם זמן,
המלצה שלי – תבדקו את המידות שצריך לכיריים שלכם, בעיקר אם אתם עוברים מכיריים של 4 ל 5 להבות.
למען הסר ספק, החיתוך אמור להיות טיפה יותר מהמידות של החלק התחתון של הכיריים לא אורך הכיריים הרגיל.

כיריים גז בהגבהה

כמו שכתוב למעלה, המידות הן אחד הגורמים הכי בעיתיים, אנא בדקו שמידות ההגבהה מאפשרות לכיריים מבחינת עומק אורך ורוחב להיות במקומן כראוי בכדי לחסוך לכם זמן וכסף.

מה עוד כדאי לבדוק לפני שמתקינים כיריים

  • נקודת גז – בדקו שישנה נקודת גז תקינה, מיקום הברז לא נמצא צמוד ומעל גובה הלהבה, והברז עצמו נמצא במיקום נגיש. במידה ואינכם בטוחים או שהנקודה אינה מתאימה התייעצו עם טכנאי גז מוסמך.
  • נקודת חשמל קרובה – הכיריים של היום חכמות, בין אם זה בהצתה או אפילו טיימר, אנא בדקו שיש נקודת חשמל קרובה בה אפשר יהיה לחבר את הכיריים
    בכדי שתהינו מהן כמו שצריך. כדאי לציין שלפי תקן נקודת חשמל אינה יכולה להיות צמודה לנקודת הגז.
תמונה - התקנת כיריים גז

תהליך התקנת הכיריים

אז דאגנו לכל ההכנות והגיע הרגע לו חיכינו, הטכנאי מגיע ומתחיל את תהליך ההתקנה.
כטכנאים עלינו לבדוק את תקינות המכשיר מדליפות, אנו מבצעים בדיקת לחץ למכשיר בכדי לבדוק את תקינותו.
לאחר מכן מרכיבים את החלקים הרלוונטיים ואז מניחים את הכיריים במקום המיועד להם מחברים את הצינור לכיריים הגז. נכון שמדובר בפעולות יחסית פשוטות אך חובה להשתמש בשירותיו של טכנאי למען הבטיחות שלכם ושל בני ביתכם.
ההפעלה הראשונית של הכיריים תבוצע אך ורק על ידי טכנאי גז מוסמך למען בטיחותכם. לאחר בדיקה שהכל פועל כראוי תקבלו הדרכה קטנה על המכשיר ואפשר להתחיל לבשל.

טכנאי כיריים גז – אל תיקחו סיכונים מיותרים

התקנת כיריים גז נשמעת בתחילה כדבר מאוד פשוט, ראשית יש לוודא כי מי שמגיע אליכם הוא טכנאי מיומן ומוסמך. חשוב לציין כי התקנת כיריים גז אינה כוללת במחיר עבודות אשר יש להן קשר להקמת תשתית לדוגמת התקנת נקודת גז חדשה, לכל זה יש עלות נוספת, בכדי לא להיות מופתעים (וגם מבואסים) הייתי ממליץ לבדוק את ההכנות שצוינו למעלה, במידה ואינכם בטוחים תמיד מוזמנים להתקשר ולהתייעץ:
ירון משה 0505754042

טכנאי הגז ירון משה הוא איש מקצוע מן המעלה הראשונה ומספק את כל שירותי הגז עם דגש על החלפת כיריים גז, כל זה תוך שמירה על ביטחון הלקוחות שלו ועבודה מקצועית ביותר על פי כל התקנים הנדרשים. ירון משה לא מתפשר על איכות ועושה את עבודתו תוך הקפדה על שירותיות וחשיבה על טובת הלקוח. פנו אלינו עוד היום לייעוץ.

התקנת כיריים גז – נקיטת אמצעי זהירות

התקנת כיריים היא דבר נפוץ וחשוב בבתי מגורים, עסקים ועוד. לא כולם מבינים את החשיבות בהתקנת כיריים. בניגוד למה שחושבים, להתקין כיריים זה לא דבר פשוט ומאוד מסוכן. אחת הדרישות המרכזיות היא לבצע זאת בעזרתו של בעל מקצוע, בעיקר בשל הסכנות הטמונות בכך. בכל הנוגע להתקנת כיריים הפועלים על גז, נזמין מתקין מוסמך / טכנאי גז מוסמך שיבצע את העבודה על מנת למנוע כל סכנה אפשרית.
תוכלו לפנות אל איש מקצוע מומחה בתחום, העובד עם רישיון, ירון משה הוא טכנאי גז מוסמך שמתמחה בהתקנת כיריים ויעשה זאת במקצועיות ובאמינות.

תמונה של כיריים גז

חיבור כיריים לגז – אל תבצעו זאת לבד

נכון שאתם ממהרים להתקין את הכיריים שלכם כמה שיותר מהר, ואולי אתם צריכים אותן מוכנות להפעלה בהקדם, אבל חשוב להבין כי חיבור לא מקצועי של כיריים למערכת הגז יכול לגרום לתקלות חמורות, ואף לסכן חיים. מרבית החברות בהן תרכשו כיריים, ידרשו כי ההתקנה הראשונית תיעשה אך ורק על ידי טכנאי גז מוסמך, זאת על מנת שהאחריות שלכם על הכיריים תהיה בתוקף. במהלך ההתקנה, הטכנאי שיגיע אליכם יוכל לבדוק האם מערכת הגז שלכם תקינה, וכן הוא יוכל לוודא כי אין דליפת גז שיכולה לסכן את הבית. חיבור כיריים של גז באופן לא מקצועי ואף רשלני, עלול לגרום לדליפת גז, ואנו נהיה חשופים לסכנת פיצוץ ואף להרעלת בני הבית בגז. לפני שמתקשרים להזמין טכנאי להתקנת כיריים, כדאי לשים לב לכמה דברים: אישור הסמכה, עמידה בתקן, המלצות, ניסיון ועוד. במידה ורכשתם כיריים עם הצתה חשמלית, חשוב לוודא לפני שתזמינו טכנאי, כי קיים שקע חשמלי בסמוך לכיריים.

שאלות נפוצות בכל הנוגע להתקנת כיריים גז

התקנת כיריים גז מה המחיר?

מחיר ההתקנה נע בין 250 – 350 . טווח המחירים משתנה אם ישנן פעולות נוספות שצריך לבצע כמו הזזת נקודת גז ועוד, כמו שציינו בהכנות שכדאי לוודא לפני התקנת הכיריים.

מה לוודא לפני התקנת כיריים?

נקודת גז במיקום תקין ונגיש. מומלץ גם נקודת חשמל קרובה. מידות חיתוך השיש מבחינת אורך רוחב ועומק אשר מתאימות לכיריים. דברים אלו יכולים לעזור לכם לחסוך זמן וכסף.

מי מוסמך לבצע התקנת כיריים?

התקנת כיריים והפעלה ראשונית תבוצע רק על ידי טכנאי גז מוסמך, למען בטיחותכם. בנוסף, רוב החברות מתעקשות על התקנה על ידי טכנאי מוסמך לצורך אחריות המכשיר.

השאירו פרטים
לשיחת ייעוץ ללא עלות >>

תמונה - התקנת כיריים גז

אהבתם? מוזמנים לשתף

Facebook
WhatsApp
LinkedIn
Email
מוזמנים לקרוא
ירון משה שירותי גז תמונה של להבה

גז ובטיחות

גפ"מ – גז פחמני מעובה, הינו חומר חסר ריח וצבע אשר משמש כגז לבישול, הינו גז נפוץ בכל דירה ובית באשר הם. הגפ"מ- גז פחמני

קרא עוד >>
שימוש נכון בגריל גז תמונה של גריל גז

התקנת גריל גז

התקנה, תיקון ודברים שכדאי לדעת גריל גז: דבר ראשון חייב לשתף את דעתי, גריל גז זה המוצר שתמיד שימוש בו מעלה לי חיוך, אין כמו

קרא עוד >>
Scroll to Top