להצעה משתלמת השאר פרטים:

  התקנת כיריים גז

  התקנת כיריים גז על שיש

  רוצים להחליף את הכיריים בגז או להתקין חדשים? רגע לפני שאתם אולי חושבים לבצע זאת בעצמכם, עליכם להבין כי התקנת כיריים גז, היא עניין למומחים בלבד. זה אומנם נכון כי אין שום חוק שאוסר את חיבור הכיריים לגז באופן עצמאי, אך טכנאי גז מוסמך דרוש במקרה הזה מסיבות שונות שהראשונה והחשובה בהם זו שמירה על בטיחות. נכון שלכאורה חיבור הכיריים לגז נראה דבר שהוא קל, אך חשוב להבין כי חיבור כזה יכול להסתבך במהירות ולגרום לנזק ואף לאסון. שנית, בדרך כלל כל מקום בו תרכשו כיריים מגז, יחייב אתכם לבצע זאת על ידי טכנאי מוסמך בשל האחריות והנזק שעלול להיגרם בשל התקנה לא נכונה. ירון משה – שירותי גז יעניק לכם את השירות המקצועי ביותר ויתקין לכם את הכיריים לפי כל התקנים המחייבים.

  התקנת כיריים גז – אל תיקחו סיכונים מיותרים

  התקנת כיריים גז נשמעת בתחילה כדבר מאוד פשוט, ראשית יש לוודא כי מי שמגיע אליכם הוא טכנאי מיומן ומוסמך. חשוב לציין כי התקנת כיריים גז אינה כוללת במחיר עבודות אשר יש להן קשר להקמת תשתית לדוגמת התקנת נקודת גז חדשה, לכל זה יש עלות נוספת. ההתקנה כן כוללת צינור גז וכן בדיקת לחצים בסיום עבודת החיבור של הכיריים. כשמגיע הטכנאי הוא יחבר את צינור הגז אל ברז הגז ויוודא כי החיבור מוחזק כפי שנדרש. לאחר מכן יונחו הכיריים במקום המיועד להם ואז יבוצע חיבור הצינור לכיריים הגז. נכון שמדובר בפעולות יחסית פשוטות אך חובה להשתמש בשירותיו של טכנאי למען הבטיחות שלכם ושל בני ביתכם.

  זקוקים להתקנת כיריים גז? לכו על הטובים ביותר

  טכנאי הגז ירון משה הוא איש מקצוע מן המעלה הראשונה ומספק את כל שירותי הגז עם דגש על החלפת כיריים גז, כל זה תוך שמירה על ביטחון הלקוחות שלו ועבודה מקצועית ביותר על פי כל התקנים הנדרשים. ירון משה לא מתפשר על איכות ועושה את עבודתו תוך הקפדה על שרותיות וחשיבה על טובת הלקוח. פנו אלינו עוד היום לייעוץ.

  התקנת כיריים

  התקנת כיריים היא דבר נפוץ וחשוב בבתי מגורים, עסקים ועוד. לא כולם מבינים את החשיבות בהתקנת כיריים. בניגוד למה שחושבים, להתקין כיריים זה לא דבר פשוט ומאוד מסוכן. אחת הדרישות המרכזיות היא לבצע זאת בעזרתו של בעל מקצוע, בעיקר בשל הסכנות הטמונות בכך. בכל הנוגע להתקנת כיריים הפועלים על גז, נזמין מתקין מוסמך / טכנאי גז מוסמך שיבצע את העבודה על מנת למנוע כל סכנה אפשרית.
  תוכלו לפנות אל איש מקצוע מומחה בתחום, העובד עם רישיון, ירון משה הוא טכנאי גז מוסמך שמתמחה בהתקנת כיריים ויעשה זאת במקצועיות ובאמינות.

  התקנת כיריים – אל תבצעו זאת לבד

  נכון שאתם ממהרים להתקין את הכיריים שלכם כמה שיותר מהר, ואולי אתם צריכים אותן מוכנות להפעלה בהקדם, אבל חשוב להבין כי חיבור לא מקצועי של כיריים למערכת הגז יכול לגרום לתקלות חמורות, ואף לסכן חיים. מרבית החברות בהן תרכשו כיריים, ידרשו כי ההתקנה הראשונית תיעשה אך ורק על ידי טכנאי גז מוסמך, זאת על מנת שהאחריות שלכם על הכיריים תהיה בתוקף. במהלך ההתקנה, הטכנאי שיגיע אליכם יוכל לבדוק האם מערכת הגז שלכם תקינה, וכן הוא יוכל לוודא כי אין דליפת גז שיכולה לסכן את הבית. חיבור כיריים של גז באופן לא מקצועי ואף רשלני, עלול לגרום לדליפת גז, ואנו נהיה חשופים לסכנת פיצוץ ואף להרעלת בני הבית בגז. לפני שמתקשרים להזמין טכנאי להתקנת כיריים, כדאי לשים לב לכמה דברים: אישור הסמכה, עמידה בתקן, המלצות, ניסיון ועוד. במידה ורכשתם כיריים עם הצתה חשמלית, חשוב לוודא לפני שתזמינו טכנאי, כי קיים שקע חשמלי בסמוך לכיריים.

  ירון משה הוא טכנאי גז מומחה ומנוסה בהתקנת כיריים

  ירון משה עובד בתחום כבר למעלה מעשור ומבצע כל פעולה הקשורה לגז בדגש על התקנת כיריים.
  יש לו את הניסיון והוותק, כולל האישורים המתאימים והוא עומד בכל התקנים. יסודיות ואחריות הן הבסיס לתחילת עבודתו. בנוסף, הוא מקפיד על סביבת עבודה נקייה והשירות מבוצע תמיד מול עיניי הלקוח.
  כמו כן, מתמחה בהתקנת כיריים ויעניק לכם שירות לא מתפשר, מקצועי ואמין כדי שאתם תוכלו לישון בראש שקט.

  עוד בנושא

  שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט